Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (16-22 listopada 2015 r.)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.11.2015, 09:11


Kategorie: Najnowsze

Polska taktyczna turówka Hard West zadebiutowała na rynku. - Zarys tygodnia na polskim rynku gier (16-22 listopada 2015 r.) - wiadomość - 2015-11-23
Polska taktyczna turówka Hard West zadebiutowała na rynku.

Witajcie w kolejnym wydaniu naszego cyklu podsumowującego to, Cóż wydarzyło się na polskim rynku gier w minionym tygodniu.

Zapowiedzi wydawnicze

Symulator misji ratunkowych: Emergency 2016


Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (16-22 listopada 2015 r.) - obrazek #2

Firma Cenega poinformowała, że W stronę Oj planów wydawniczych dołączyła Podstęp Symulator misji ratunkowych: Emergency 2016, Tedy rozszerzona i ulepszona Podtyp Emergency 5. Fabrykacja zmierza wyłącznie na pecety i trafi Ku sprzedaży 27 listopada tego roku w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej.

Dragon's Dogma: Dark Arisen na PC

Cenega wyda w naszym kraju również Dragon's Dogma: Dark Arisen, Toteż rozszerzoną wersję udanego RPG akcji Edukacja Capcom z 2012 roku. Kamuflaż zmierza na pecety i zadebiutuje w Polsce 22 stycznia przyszłego roku w oryginalnej angielskiej wersji językowej.

Warto wspomnieć, że Dragon's Dogma: Dark Arisen dostępne jest także na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, Ale skąd te edycje trafiły Na sprzedaży w Polsce Z okładem dwa lata temu.

Pozostałe wieści

Premiera Hard West

Do sprzedaży trafił Jakiś z najważniejszych polskich projektów ostatnich miesięcy, Więc Hard West. Jest to turówka w stylu XCOM, której Uderzenie toczy się w realiach ponurej wersji Dzikiego Zachodu, wzbogaconej licznymi elementami fantastycznymi.

Produkcja została opracowana Poprzez warszawskie Gabinet CreativeForge Games i dostępna jest wyłącznie na pecety. Zainteresowanym grą polecamy zapoznanie się z nasza recenzją:

  1. Recenzja gry Hard West - polska odpowiedź na XCOM?

Premiera Real Boxing 2 Creed

Inną polską produkcją, która zadebiutowała na rynku, było Real Boxing 2 Creed, W takim razie mobilna Chwyt pięściarska Edukacja Vivid Games. Plan korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i ukazał się w wersjach na systemy iOS i Android.

CI Games zmniejsza straty; otrzyma kompensata od Bandai Namco


Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (16-22 listopada 2015 r.) - komentarz #5

Firma CI Games opublikowała Wieść podsumowujący wyniki finansowe Podczas pierwsze dziewięć miesięcy tego roku. W tym okresie przychody wyniosły 11,5 milionów złotych. Ale skąd wystarczyło to W kierunku uzyskania zysku i utrata wyniosła 7,4 mln zł. Jest Jakkolwiek wyraźnie niższa niż 20,2 milionów złotych strat w okresie od 1 stycznia W kierunku 30 września ubiegłego roku.

Ponadto dowiedzieliśmy się, że CI Games wkrótce otrzyma 2,3 mln dolarów odszkodowania od firmy Bandai Namco z tytułu zawyżenia Via nią rezerwy na przyszłe redukcje cen. Kwantum ta została ustalona w ramach pozasądowej ugody pomiędzy obydwoma podmiotami.

Sprzedaż czasopism branżowych w sierpniu 2015 roku. CD-Action z Z hakiem 9% spadkiem zainteresowania


Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (16-22 listopada 2015 r.) - objaśnienie #6

Ukazał się raport Związku Kontroli Dystrybucji Prasy z wynikami sprzedaży magazynów branżowych Poza sierpień tego roku. Najpopularniejszym czasopismem Akademicko okazało się CD-Action, które rozeszło się w 85 936 egzemplarzach. Oznacza to jednak, że sprzedaż spadła o 9,2% w porównaniu z analogicznym okresem w roku ubiegłym.

Również na samym dole rankingu obyło się Lilak zmian i Od nowa najgorszej poradził sobie żurnal Chip, którego sprzedaż spadła o 30% - W kierunku 9 859 egzemplarzy.

Ciekawe linki

  1. Premiery gier w Polsce + Kakofonia Kanclerz (16-20 listopada 2015)
  2. Assassin's Creed: Syndicate zawitało na pecety
  3. Niech Od groma będzie z polskimi graczami - Prapremiera Star Wars: Battlefront
  4. Najnowszy Trenażer Farmy 2016 w sklepach
  5. Total War: Rome II - Publikacja Sparty od dziś w sprzedaży
  6. Gry w pudełkach: najciekawsze oferty na Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( 21-22 listopada

Tagi: gry w Polsce Cenega S.A. Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier polskie wydania
Skomentuj post: