Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (16-22 listopada 2015 r.)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.11.2015, 09:11


Kategorie: Najnowsze

Polska taktyczna turówka Hard West zadebiutowała na rynku. - Bilans tygodnia na polskim rynku gier (16-22 listopada 2015 r.) - wiadomość - 2015-11-23
Polska taktyczna turówka Hard West zadebiutowała na rynku.

Witajcie w kolejnym wydaniu naszego cyklu podsumowującego to, Hę wydarzyło się na polskim rynku gier w minionym tygodniu.

Zapowiedzi wydawnicze

Symulator misji ratunkowych: Emergency 2016


Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (16-22 listopada 2015 r.) - tablica #2

Firma Cenega poinformowała, że Na Jejku planów wydawniczych dołączyła Udawanie Symulator misji ratunkowych: Emergency 2016, Znakiem tego rozszerzona i ulepszona Odmiana Emergency 5. Wyroby zmierza wyłącznie na pecety i trafi W stronę sprzedaży 27 listopada tego roku w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej.

Dragon's Dogma: Dark Arisen na PC

Cenega wyda w naszym kraju również Dragon's Dogma: Dark Arisen, To jest rozszerzoną wersję udanego RPG akcji Wyższe wykształcenie Capcom z 2012 roku. Aktorstwo zmierza na pecety i zadebiutuje w Polsce 22 stycznia przyszłego roku w oryginalnej angielskiej wersji językowej.

Warto wspomnieć, że Dragon's Dogma: Dark Arisen dostępne jest także na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, Niemniej jednak te edycje trafiły W stronę sprzedaży w Polsce Z okładem dwa lata temu.

Pozostałe wieści

Premiera Hard West

Do sprzedaży trafił Pewien z najważniejszych polskich projektów ostatnich miesięcy, Toteż Hard West. Jest to turówka w stylu XCOM, której Działalność toczy się w realiach ponurej wersji Dzikiego Zachodu, wzbogaconej licznymi elementami fantastycznymi.

Produkcja została opracowana Z powodu warszawskie Laboratorium CreativeForge Games i dostępna jest wyłącznie na pecety. Zainteresowanym grą polecamy zapoznanie się z nasza recenzją:

  1. Recenzja gry Hard West - polska odpowiedź na XCOM?

Premiera Real Boxing 2 Creed

Inną polską produkcją, która zadebiutowała na rynku, było Real Boxing 2 Creed, Zatem mobilna Odtworzenie pięściarska Wyższe wykształcenie Vivid Games. Pierworys korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i ukazał się w wersjach na systemy iOS jak również Android.

CI Games zmniejsza straty; otrzyma restytucja od Bandai Namco


Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (16-22 listopada 2015 r.) - obraz #5

Firma CI Games opublikowała Raporcik podsumowujący wyniki finansowe Po pierwsze dziewięć miesięcy tego roku. W tym okresie przychody wyniosły 11,5 milionów złotych. Wykluczone wystarczyło to W kierunku uzyskania zysku i deficyt wyniosła 7,4 mln zł. Jest Ale wyraźnie niższa niż 20,2 milionów złotych strat w okresie od 1 stycznia W kierunku 30 września ubiegłego roku.

Ponadto dowiedzieliśmy się, że CI Games wkrótce otrzyma 2,3 mln dolarów odszkodowania od firmy Bandai Namco z tytułu zawyżenia Via nią rezerwy na przyszłe redukcje cen. Suma ta została ustalona w ramach pozasądowej ugody pomiędzy obydwoma podmiotami.

Sprzedaż czasopism branżowych w sierpniu 2015 roku. CD-Action z Z górą 9% spadkiem zainteresowania


Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (16-22 listopada 2015 r.) - sztych #6

Ukazał się raport Związku Kontroli Dystrybucji Prasy z wynikami sprzedaży magazynów branżowych W trakcie sierpień tego roku. Najpopularniejszym czasopismem Akademicko okazało się CD-Action, które rozeszło się w 85 936 egzemplarzach. Oznacza to jednak, że sprzedaż spadła o 9,2% w porównaniu z analogicznym okresem w roku ubiegłym.

Również na samym dole rankingu obyło się Lilak zmian i Znów najgorszej poradził sobie zbiornica Chip, którego sprzedaż spadła o 30% - Na 9 859 egzemplarzy.

Ciekawe linki

  1. Premiery gier w Polsce + Bek Prezes Rady Ministrów (16-20 listopada 2015)
  2. Assassin's Creed: Syndicate zawitało na pecety
  3. Niech Mrowie będzie z polskimi graczami - Przedstawienie Star Wars: Battlefront
  4. Najnowszy Trenażer Farmy 2016 w sklepach
  5. Total War: Rome II - Wznowienie Sparty od dziś w sprzedaży
  6. Gry w pudełkach: najciekawsze oferty na Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( 21-22 listopada

Tagi: gry w Polsce Cenega S.A. Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier polskie wydania
Skomentuj post: