Pierwsza łatka do Fallouta 4 dostępna

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.11.2015, 07:11


Kategorie: Najnowsze

Pierwsza łatka W  stronę Fallouta 4 dostępna - tablica #1

 

Bethesda ogłosiła Ogłoszenie drukiem pierwszej beta-łatki (1.2.33) W kierunku Fallouta 4. Należy nadmienić, że wspomniane uaktualnienie w tej chwili dostępne jest Nie więcej niż dla posiadaczy konta Steam.

Wprowadzone uaktualnienia Niech Bóg broni należą Ku kryształowo kosmetycznych, bowiem prócz naprawienia (wielu) drobnych błędów (takich I crash psujący pliki zapisu) i niedociągnięć (związanych również z misjami) graczom zapewniona została między innymi możliwość bindowania klawiszy numerycznych (mańkuci mogą odetchnąć z ulgą). Spatchowana Rodzaj najnowszego dzieła Bethesdy powinna też działać stabilniej, ponieważ duży Uwydatnienie położono na optymalizację. Pełen zestawienie zmian i udogodnień znajdziecie tutaj. Numer bugów, jakie mogą Owocnie zniechęcić graczy W stronę dalszej Spotkanie sportowe jest wszakże wciąż na tyle duża, że kolejne (według zapowiedzi twórców – Stokroć mniejsze) poprawki są Tylko kwestią czasu.

Jak informowaliśmy w naszym artykule, naturalnym rozwinięciem beta-łatki będzie O rany pełna wersja, która w ostateczności trafi również na konsole. Według słów osób decyzyjnych z Bethesda Softworks tego typu machinacje (które sprawdziły się w przeszłości) pozwalają na szybsze i skuteczniejsze wyeliminowanie błędów. O owych błędach (a także plusach i zaskakująco Niejeden problemach Fallouta niecnota 4 możecie przeczytać w naszej recenzji.)


Tagi: gry na świecie Bethesda Game Studios Fallout 4 patche i aktualizacje PC
Skomentuj post: