Pierwsza łatka do Fallouta 4 dostępna

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.11.2015, 07:11


Kategorie: Najnowsze

Pierwsza łatka W  stronę Fallouta 4 dostępna - wizerunek #1

 

Bethesda ogłosiła Ogłoszenie drukiem pierwszej beta-łatki (1.2.33) W stronę Fallouta 4. Należy nadmienić, że wspomniane uaktualnienie w tej chwili dostępne jest Zaledwie dla posiadaczy konta Steam.

Wprowadzone uaktualnienia Skądże (znowu) należą Ku czyściuteńko kosmetycznych, bowiem prócz naprawienia (wielu) drobnych błędów (takich A także crash psujący pliki zapisu) i niedociągnięć (związanych również z misjami) graczom zapewniona została między innymi możliwość bindowania klawiszy numerycznych (mańkuci mogą odetchnąć z ulgą). Spatchowana Typ najnowszego dzieła Bethesdy powinna też działać stabilniej, ponieważ duży Emfaza położono na optymalizację. Pełen wyszczególnienie zmian i udogodnień znajdziecie tutaj. Kwantum bugów, jakie mogą owocnie zniechęcić graczy W kierunku dalszej Mecz jest wszakże wciąż na tyle duża, że kolejne (według zapowiedzi twórców – Zdecydowanie mniejsze) poprawki są Ledwie (co) kwestią czasu.

Jak informowaliśmy w naszym artykule, naturalnym rozwinięciem beta-łatki będzie Oj pełna wersja, która w ostateczności trafi również na konsole. Według słów osób decyzyjnych z Bethesda Softworks tego typu gierki (które sprawdziły się w przeszłości) pozwalają na szybsze i skuteczniejsze wyeliminowanie błędów. O owych błędach (a także plusach i zaskakująco Niejeden problemach Fallouta jucha 4 możecie przeczytać w naszej recenzji.)


Tagi: gry na świecie Bethesda Game Studios Fallout 4 patche i aktualizacje PC
Skomentuj post: