Bloodborne: The Old Hunters debiutuje w PlayStation Store

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.11.2015, 08:11


Kategorie: Najnowsze

Bloodborne, jedna z najlepszych tegorocznych gier dostępnych na konsoli PlayStation 4, doczekała się pierwszego, dużego rozszerzenia zatytułowanego The Old Hunters. Produkowanie jest już Ku nabycia w PlayStation Store w cenie 84 zł. Co gorsza w najbliższy piątek zadebiutuje Bloodborne: Game of the Year Edition, Zatem Zespół składający się z gry i rzeczonego dodatku. No dobra, Niedoróbka Azali w ogólne Opłaca się zawracać sobie Zanim głowę? Lilak dwóch zdań tak. W sieci pojawiły się już albowiem recenzje The Old Hunters i wynika z nich, że tytuł jest doskonałym uzupełnieniem „podstawki”. W większości przypadków recenzenci są zgodni – DLC jest klimatyczne, lokacje świetnie zaprojektowane, nowi bossowie dają radę i potrafią zajść W trakcie skórę, a Wszyściuśko to uzupełnia Komplet kilkunastu broni, dodatkowe wyposażenie, Tajemnice mistrzów i Takiego tylko. Na pełne obeznanie rozszerzenia Mus 8 – 10 godzin, Pomimo iż zaliczenie samej przygody, Lilak „lizania ścian”, sprawnemu graczowi może zająć około 5 godzin.


Bloodborne: The Old Hunters daje radę, choć jest trochę krótkie i drogie. - Bloodborne: The Old Hunters debiutuje w PlayStation Store - wiadomość - 2015-11-24
Bloodborne: The Old Hunters daje radę, choć jest trochę krótkie i drogie.

Wybrane recenzje The Old Hunters:

Na Finał przypominam jeszcze, że The Old Hunters Wcale da się prostu odpalić z menu. By poznać zawartość dodatku należy wykonać Parę czynności, o których pisaliśmy Parę dni temu.


Tagi: gry na świecie Bloodborne Bloodborne: The Old Hunters DLC i dodatki FromSoftware premiera (gry) RPG akcji PS4
Skomentuj post: