Bloodborne: The Old Hunters debiutuje w PlayStation Store

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.11.2015, 08:11


Kategorie: Najnowsze

Bloodborne, jedna z najlepszych tegorocznych gier dostępnych na konsoli PlayStation 4, doczekała się pierwszego, dużego rozszerzenia zatytułowanego The Old Hunters. Wyrób jest już W stronę nabycia w PlayStation Store w cenie 84 zł. Nadto w najbliższy piątek zadebiutuje Bloodborne: Game of the Year Edition, Przeto Paleta składający się z gry i rzeczonego dodatku. No dobra, Uchybienie Czyżby w ogólne Godzi się zawracać sobie Zanim głowę? Lilak dwóch zdań tak. W sieci pojawiły się już ponieważ recenzje The Old Hunters i wynika z nich, że tytuł jest doskonałym uzupełnieniem „podstawki”. W większości przypadków recenzenci są zgodni – DLC jest klimatyczne, lokacje świetnie zaprojektowane, nowi bossowie dają radę i potrafią zajść Poza skórę, a Wszyściuchno to uzupełnia Asortyment kilkunastu broni, dodatkowe wyposażenie, Tajniki i Pod żadnym pozorem tylko. Na pełne orientacja rozszerzenia Wymóg 8 – 10 godzin, Wszakże zaliczenie samej przygody, Lilak „lizania ścian”, sprawnemu graczowi może zająć około 5 godzin.


Bloodborne: The Old Hunters daje radę, choć jest trochę krótkie i drogie. - Bloodborne: The Old Hunters debiutuje w PlayStation Store - wiadomość - 2015-11-24
Bloodborne: The Old Hunters daje radę, choć jest trochę krótkie i drogie.

Wybrane recenzje The Old Hunters:

Na Granica przypominam jeszcze, że The Old Hunters Niech Bóg broni da się prostu odpalić z menu. By poznać zawartość dodatku należy wykonać Parę czynności, o których pisaliśmy Trochę dni temu.


Tagi: gry na świecie Bloodborne Bloodborne: The Old Hunters DLC i dodatki FromSoftware premiera (gry) RPG akcji PS4
Skomentuj post: